Reminiscence - 9. a 8. třída (13. 11. 2019)

Mokrý sníh a chladné teploty dokázalo překonat dvanáct žáků druhého stupně ve středu 13. listopadu 2019. V náročných podmínkách s nasazením a příkladným přístupem k fair play reprezentovalo 9 zástupců deváté a tři z osmé tříd naši školu na branném závodu smíšených družstev v Pardubicích. Tyršovy sady, vyhlášené letos Parkem roku, se na několik hodin proměnily v akční bojiště Mise: REMINISCENCE. Týmy předvedly taktiku, logické uvažování při rozklíčování problému, smysl k pátrání a hlavně fyzickou a psychickou odolnost. Plněním sportovně-vědomostních disciplín uctili památku novodobých válečných veteránů, letos věnovanou padlým vojákům Armády České republiky, kteří zahynuli při nasazení v Afghánistánu. Z jedenácti týmů máme devátou příčku, přesto pro celou naši školu mají pomyslnou zlatou medaili, všichni zúčastnění ze sebe vydali maximum sil a vydrželi až do konce.

Další fotky (od pořadatelů akce)  naleznete ještě zde.

MH (15. 11. 2019)