Žáci prvního stupně si připravili v dopoledních dílničkách bylinkové nápoje, pomazánky a zdravé mlsání bez výčitek.
Odpoledne se vše mohlo s chutí ochutnat a také se někteří rodiče dozvěděli, jak tyto dobroty žáci připravovali.
© 2026 Základní škola, Prachovice, okres Chrudim, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO